Spolehněte se na osvědčený výkon

V současnosti se používají desítky tisíc strojů ROM každý den v nesčetných náročných prostředích. Od Sahary k severnímu pólu Tato zařízení pracují v extrémním horku a chladu, jsou odolné vůči nečistotám a bahnu a den co den potvrzují svou spolehlivost. Chcete se dozvědět, co vám práce s ROM může přinést?

Objevte výhody

Spolehněte se na osvědčený výkon

V současnosti se používají desítky tisíc strojů ROM každý den v nesčetných náročných prostředích. Od Sahary k severnímu pólu Tato zařízení pracují v extrémním horku a chladu, jsou odolné vůči nečistotám a bahnu a den co den potvrzují svou spolehlivost. Chcete se dozvědět, co vám práce s ROM může přinést?

Objevte výhody


Sektory

rom cisteni kanalizace

Čištění kanalizace

Naše stroje na čištění kanalizací denně používají po celém světě specializované společnosti na čištění kanalizací, instalační společnostmi, instalatéři a státní, regionální a komunální správa.

rom toaletni servisni zarizeni

Toaletní servisní zařízení

Tisíce společností, které pronajímají toalety, denně používají naše toaletní stroje po celém světě k vyprazdňování a čištění mobilních toaletních kabin.

rom 40 years

40leté výročí ROM | 1980 – 2020

Více než 11 000 uživatelů spoléhá na ROM každý den již 40 let. Od Sahary k severnímu pólu Chceme to oslavit s vámi. A oslavenec chystá pohoštění! K našemu 40. výročí představujeme dvě speciální výroční verze stroje na čištění kanalizací ROM Compact PRO a EcoNomic. Na naše stroje na čištění kanalizací máme také různé velké propagační akce. Čas na oslavu!

O společnosti ROM

ROM bv je celosvětově aktivní v oblasti vysokotlakých a vakuových technologií a je součástí skupiny KOKS Group. Kromě poboček v Nizozemsku a České republice pracuje ROM se sítí přibližně 50 specializovaných partnerů ve více než 35 zemích.

Jako specialista na čištění kanalizací a toaletní zařízení dodáváme mimo jiné obcím, kanalizacím a údržbářským společnostem. Příklady dodávaných produktů: vysokotlaké kanalizační systémy zabudované do dodávkových vozů, přívěsy na čištění kanalizací, toaletní servisní zařízení pro čištění mobilních toalet a kontrolní systémy.

rom cisteni kanalizace toaletni servisni zarizeni
nase inovace ridi vas rust a uspech

Naše inovace řídí váš růst a úspěch

Pracovat lépe, rychleji a příjemněji: nechcete to také? Naše technická oddělení v Nizozemsku a České republice každý den hledají inovativní řešení, která vám budou pomáhat. Jsme vždy odhodláni najít nové způsoby, jak se vaše společnost může dále rozvíjet.

nejmodernejsi zavody

Nejmodernější závody

To nejlepší z nejlepšího... vyrobené s vášní. V našich moderních závodech kombinuje ROM to nejlepší z obou světů. Zkušení řemeslníci a moderní výrobní prostředky, jako jsou svařovací roboti a cisternový válec, zajišťují optimální účinnost a špičkovou kvalitu. A z toho těžíte vy.

waarom rom

Proč je pro vás ROM tou správnou volbou?

Proč si tolik specialistů vybírá stroje ROM? Odpověď je jednoduchá: Důvěra. To platí nejen pro zákazníky v Nizozemsku, ale také daleko za hranicemi. Naši zákazníci jsou rozšířeni po celé Evropě, Asii, Africe a Jižní Americe.

 

Testimonials

euroloo

"Pokud chcete kvalitu, zvolte ROM. Stroje se snadno používají a vydrží dlouho. První zařízení, které jsem si u ROM koupil, je nyní starší více než 10 let a stále se používá."

johnny servis

"ROM nelze rozbít. Nemusíme zklamat žádného zákazníka a můžeme i nadále každodenně vydělávat peníze."

portable toilets

"U ROM najdete, co potřebujete. Navštívil jsem různé výrobce strojů, ale nebyli schopni mi dodat to, co jsem požadoval. ROM ano. Více než 39 let zkušeností a sofistikovaný program. Je to vidět."

boels

"Pokud každý den pronajímáte tisíce toalet, které je rovněž třeba vyčistit, musíte stroji důvěřovat. Proto už dlouho pracujeme s ROM. Víme, že tak bude vše v pořádku."

formarent

"Práce v tomto odvětví je dost těžká. V zájmu našich zaměstnanců volíme ROM. Pracuje zkrátka velmi dobře."

johnny servis

"ROM nelze rozbít. Nemusíme zklamat žádného zákazníka a můžeme i nadále každodenně vydělávat peníze."

egn

"Proč ROM? Tyto stroje nelze rozbít!"

boels

"Během hlavní sezóny jsme velmi vytížení. Ve chvíli, kdy potřebujeme náhradní díly, jsou často dodány již následující den."

martin kraus

"Moji zaměstnanci, stejně jako já, jsme rádi v terénu s jednotkami ROM. Jsou již 15 let staré a od té doby již byly přestavěny na druhé vozidlo. Co myslíš chytrým investováním?"

syntus

"We hebben gekozen voor een ROM. 't is gewoon de perfecte oplossing voor ons vervoersbedrijf."

euroloo

"Op een ROM kun je rekenen. En mocht er toch wat zijn... onderdelen zijn op voorraad en zo in huis."

econoloo

"ROM machines zijn vaak uit voorraad leverbaar en eenvoudig overal ter wereld te transporteren, zoals naar mij toe in Zuid-Afrika. Ik kan direct beginnen met geld verdienen."

korosverhuur

"Ondanks de afstand naar Suriname zijn onderdelen snel binnen. Zo kunnen we na reparatie snel weer verder. Dat is erg belangrijk want het kost veel geld als je een machine lang niet kunt inzetten."

Nedávno doručeno

Aktuální události

rom byl otevren behem letnich prazdnin

ROM byl otevřen během letních prázdnin

Přes naši letní dovolenou od 27. července do 14. srpna 2020 můžete
neváhejte a prohlédněte si naši showroom nebo nás kontaktujte pro prodej a
služba, +31 0342 490 417, info@rombv.com. Přejeme všem velmi pěkný
dovolená!

rom european demo tour

ROM EcoFit Evropské Demotour

ROM EcoFit je konstruován pro nejnáročnější práci. Skutečně účinný stroj, známý také jako „Obr“. Mimo jiné je vybaven jedinečným systémem navijáků ROM 3, pomocí kterého můžete efektivně čistit jak menší trubky, tak i trubky s většími průměry a delšími vzdálenostmi.

novinka navíjení a odvíjení stisknutím jediného tlačítka na dálkovém ovládání

NOVINKA: navíjení a odvíjení stisknutím jediného tlačítka na dálkovém ovládání

S naším dálkovým ovládáním, která má 8 a 10 tlačítek, můžete nyní vaši vysokotlakou hadici navíjet a odvíjet také vzdáleně. Chození tam a zpět k ovládání navijáku je minulostí. Ušetří vám to čas, který můžete využít k jiným aktivitám.